Bewustwording Jaartraining
Het is een feit dat u zich geen zorgen hoeft te maken.
De uitdaging van het leven is om de ware kwaliteit en expressie van onze ziel te ontdekken, zodat we het doel ervan kunnen vervullen. Heel vaak kijken we naar buiten om de antwoorden op onszelf te vinden, en toch kunnen we pas als we naar binnen kijken een eerlijke relatie met onszelf opbouwen, herkennen wie we zijn, wat onze kwaliteiten zijn en hoe we ze mogen uitdrukken.
Danielle Nijhuis CSNU en Diana Kampshoff geloven dat de sleutel tot een vol en zinvol leven is om de natuurlijke expressie en dus het doel van de ziel volledig tot uitdrukking te brengen. Om dit te doen, moeten we bereid zijn om aan een persoonlijke spirituele reis van zelfontdekking te beginnen, waarin we bereid zijn het innerlijke landschap van de ziel te doorkruisen: onze sterke punten erkennen, die aspecten erkennen die we nodig hebben om ons verder te ontwikkelen, en onszelf toestaan onze kernkwaliteiten en talenten te ervaren en naar boven te halen. Om dit te bereiken, moeten we de ervaringen die we in het leven zijn tegengekomen onderzoeken en accepteren: begrijpen en omarmen wat we hebben meegemaakt, zodat we na verloop van tijd kunnen herkennen wat we hebben geleerd en hoe we zijn gegroeid uit de ervaringen.
Deze reis zal een nieuw perspectief bieden op wat we werkelijk zijn, en als we eenmaal het ware zelf accepteren en vertrouwen hebben in de ware kwaliteiten van onze ziel, kunnen we die kwaliteiten onze expressie in het leven laten bepalen.
Het is een feit dat u zich geen zorgen hoeft te maken, want alles is er al
Deze training is bedoeld om u te helpen aan die Reis naar binnen te beginnen.
Aanmelden :danielle@soulconnections.nl
Mentors:Danielle Nijhuis CSNU & Diana Kampshoff
klooster Dolphia
Spiritueel centrum soulconnections
Enschede
Gronausestraat 710-206