Mediumschap
2 jarige opleiding

OVER DE OPLEIDING
Ontwikkeling in je gevoeligheid, je intuïtie en daarbij kunnen blenden met de spirituele wereld is een levenslange ontwikkeling. Als je de ambitie hebt om het onderzoek aan te gaan, hoe het bij jou werkt en hoe de Spirituele Wereld zich met jou vermengt dan is deze opleiding geschikt voor jou.
In deze opleiding wordt uitgebreid aandacht besteed aan je persoonlijke ontwikkeling. Als jij in het werkveld als Medium of Healer aan de slag wilt zul je gevoeliger worden. Je moet leren om te gaan met de emoties van diegene die bij je komt. Ook zul je ervaren dat in lastige en emotionele situaties zelf heel sterk in je schoenen moet staan. En wat denk je van de emoties die het contact met de Spirituele Wereld met zich mee brengt.
Daarom gaat spirituele ontwikkeling hand in hand met persoonlijke ontwikkeling. Zo haal je het beste uit jezelf en de connectie met de spirituele wereld.
Ook als jij niet de ambitie hebt om in het werkveld aan de slag te gaan geeft deze 2 jarige opleiding je de mogelijkheid om de rust en balans in jezelf te gaan ervaren. Zodat je geïnspireerd het beste uit je eigen leven kan halen.
Wil jij meer vertrouwen krijgen in hoe jij in contact komt met je eigen ziel en hoe je de connectie met de vibratie van de spirituele wereld in je leven toe kunt laten, dan is deze 2 jarige opleiding echt iets voor jou! Motiverend en inspirerend zijn de kernwoorden in deze dagen.
Meer over Spiritueel centrum Soulconnections Enschede
Wat leer je

* Het auraveld
Plan een vrijblijvend intake gesprek in online
Het grootste goed wat je jezelf kunt geven is te ontdekken en ervaren wie je werkelijk bent. Bewustwording van jezelf, je omgeving, je Power en Spirit is het doel van het leven
Intake gesprek
Heb je reeds een jaar een Spirituele ontwikkelings opleiding gevolgd, dan is deze opleiding geschikt voor jou!
In deze twee jaar nemen we je mee op reis in het Mediumschap.
Er zijn tien fysieke bijeenkomsten lokatie Soulconnections Enschede .De lessen vinden plaats in een ruimte binnen wijkcentrum de roef, inclusief Koffie en Thee.
Je ontvangt bij aanvang een werkmap en na elke dag ontvang je een handout van de lesthema”s van de dag.
In de ochtend krijgt u Les van Diana Kampshoff Spiritueel Coach, Diana verzorgt de ochtenden .
In de Middag neemt Danielle Nijhuis CSNUt de les over om je mee te nemen de diepte in
Inschrijven nu mogelijk
Schrijf je in

Medium
opleiding
the journey

